Vystavovatelé dle jména

Zde najdete seznam vystavovatelů, kteří měli exponát na našich výstavách v posledních 4 letech. Dohromady se jedná o úctyhodných 321 jmen. Všem vystavovatelům za jejich podporu samozřejmě moc děkujeme. Níže najdete ještě fotky roztříděné dle autorů a dle materiálů, z kterého jednotliví autoři tvoří.

Adamcová Jitka Mateřská školka Hroncova
Alferiová Alena Mateřská školka Hvězdička
Atelier 6Tej smysl MDDM Čelákovice
Barešová Jitka Medalová Jiřina
Bartáková Markéta MERKUR
Bartošová Hana Městské muzeum Lanškroun
Bastlová M. Mihulková Dana
Benáčková Valéria Mikovcová Barunka
Benešová Alena Miler Zdeněk
Benešová Milena Mládek Jiří
Bílková Jana Monstranz
Blahůtka Jiří Morávek Vladimír
Bočková Věra MŠ Květnového vítězství, Praha 4
Bondra Jan Muková Eva
Borovičková Lenka Musílková Blanka
Brettová Eva Musílková Jana
Bužková Jana Musílková Jana
Ceehová Jiřina Nejedlá Hana
Cejnar Vladimír Nejtková Jana
Cerhanová Dana Netík Jiří
Čadová Lenka Nohejl Jiří
Čáková Alena Nováková Anna
Čermáková Soňa Nováková Jana
Dalíková Ludmila Nováková Magda
Dandová Iveta Novotná Jena
Divadlo Drak OS Koukol v obilí, Praha 10
Dolejšková Anna Parák Václav
Dolejšová Anna Patřičný Martin
Doubal Vladimír Pavlíkovský Karel
Doubalovi Vladimír a Olga Pečenka Karel
Drahošová Hana Pěnka Štěpán
Drazdíková Dagmar Pešáková Hana
Drozda Oldřich Pešková Anna
DT Glass s.r.o. Železný Brod Pešková Helena
Dům dětí a mládeže Jižní Město Petránkovi Jarmila a Ladislav
Dvořáková Jana Petříková Jarmila
Eschler Petr Piksa
Farský Zdeněk Plodrová Marcela
Feistnerová Věnceslava Poesová Hana
Fenzlová Jaroslava Poesová Hanka
Flašková Marie Pokorná Marcela
Foitová Klára Polášek Oldřich
Frajerová-Populová Lenka Procházková Janka
Frencl Jaroslav Procházkovi Jiří a Libuše
Fridrichová Miroslava Prokešová Jana
Friedlová Jana Prokop Jan
Fruhauf František Prošková Lenka
Frühauf František Přibylová Danuše
Galek Roman Rejman Jan
Garlíková Františka Rejmanová Jana
Glucksmannová Jaroslava Rejmanovi Jan, Hana, Jana, Lada, Květa
Glücksmannová Jaroslava RIMEX
Golha Josef Roda Jan
Gurská Lída Rodlová Helena
Gurská Lída, Kwolek Sarah Rödlová Helena
Haldová Jarmila Rödlová Sylva
Halíková Anna Rottová Martina
Halová Helena Rubešová Jiřina
Hanušová Dana Rufferová Hana
Hanušová Daniela Rybář Jonáš
Havlíková Jiřina Ryčl Oldřich
Hejzlarová Marie Rýgr Petr
Henclová Kristina Rychnovský Jiří
Hiadlovský Ondrej Ryšavá Jana
Hicklová Jaroslava Řezníčková Eva
Holubová Marcela Řezník Ivan
Homolová Růžena Řiháková Eva
Horáček Járínek Salabová Karla
Horáčkovi Marci a Járínek Salingerová Zdena
Horáková Bohumila Samohýlová Alena
Horná Jarmila SANU BABU
Houdková Eva Sdružení Krajka
Hrdličková Jana Shomali Moein
Hrstková Magda Síbková Naďa
Hrubá Eva Skalská Irena
Hrubá Monika Slavata Zdeněk
Hrůza Václav Slavíček Adam
Hubáček Pavel Slováček Tomáš
Hubáčková Iva Sobíšková Jiřina
Huňková Hana Sochrová Jarmila
Chadimová Julie Souček Jiří
Chráněná dílna Eliáš Soukup Vladimír
Chrpa Josef Staňková Dagmar
Chybová Jindřiška Stará Marie
Jandourková Tamara Strnadová Věra
Jandourková Věra Střední odborná škola Poděbrady
Janoušek Lubomír Střední uměleckoprůmyslová škola Turnov
Janoušková Eliška Střední zemědělská škola Poděbrady
Jansová Blanka Středovi Josef a Věra
Jašková Alina Středovi Věra a Josef
Jeřábková Zuzana Studničková Jana
Jilemnická Alena Suchánková Pavla
Jíšová Jana Svobodová Dana
Juřenčák Filip Svobodová Jitřenka
Juřenčák Filip, Martina Rottová Syslová Jarmila
Kala Květoslav Šafránek Jiří
Kalinayová Terézia Šafránková Pavlína
Kalinová Věra Šafránková Pavlína
Kameníková Julie Šetelíková Jaroslava
Kanta Richard Šilar Bedřich
Kantovi Robert a Jitka Šímová Aneta
Kaprálová Milena Šímová Miluše
Karásková Jana Školička Budulínek, Praha 10
Kenclová Dana Školička Měcholupský Rarášek
Keramická dílna Aleny Jilemnické Školička u svatého Michala
Kitzberger Václav Šochová Jaroslava
Klawitter Ilona Štěpánek Josef
Kočišová Ludmila Štěpánek Miloslav
Koděra Jaroslav Štěpánek Petr
Kohlíček Miloš Štěpánek Robert
Kochová Marina Štěrba Bartoloměj
Kolaříková Kamila Štísová Barbora
Koldová Miluše Štolba Tomáš
Kortanová Hana Štorkán Antonín
Kotinská Veronika Štumpf Jan
Kotinský Veronika Šulc Petr
Kotrčová Květa Talpová Jana
Kovandová Eliška Taxová Štěpánka
Koverdynská Dagmar Telcová Julie
Krajka Thumsová Pavlína
Králová Zdeňka Tichá Anna
Krapáč Pavel Tichá Hana
Kratochvílová Dana Tichá Ivana
Kratochvílová Galina Tittl Karel
Krčál Václav Tourková Ludmila
Krkonošské muzeum Vrchlabí Trubačíková Jana
Krupičková Jasna Truhlář Pavel
Krupičková Marcela Tschopová Alena
Kuba Bronislav Tymrová Anna
Kubecová Helena Uhrinová Viera
Kubíčková Dagmar Unar Oldřich
Kudláčková Soňa Vacková Zdeňka
Kudrna Jan Váchová Alena
Kudrnová Miroslava Veselá Jana
Kulhánková Alena Veselá Věra
Kulič Václav Veverková Zdenka
Kuličová Milena Věžník František
Kwolek Sarah Vilímová Dana
Kwolek Sarah (9 let) Voda Karel
Lain Jiří Vokoun Petr
Landová Marta Vorlová Alena
Langrová Ivana Votoček Karel
Lavičková Jana Votruba Michal
Lehečková Stanislava Vránová Dytrychová Leticie
Lehovcová Alena Vránovi Markéta a Petr
Lehovcovy Alena a Jitka Všetičková Jarmila
Liska Jaroslav Výtvarný spolek Hruška
Louda Jiří Wernerová Radka
Lubomírská Pavlína Zelinka Josef
Lubomírská Pavlína Zeman Josef
Lukavcová Věra Zemanová Michaela
Lukavcovi Kryštof a Mikuláš Zlochová Anna
Lusková Jana ZŠ a MŠ Chodov – Šikulové
Macháček Zbyšek ZŠ Donovalská – kroužek Šikovné ruce
Maier Petr ZŠ Jižní, Praha 4 – Spořilov
Malátová Lenka ZŠ Klíč, Česká Lípa
Manoušek Petr Rudolf ZŠ Květnového vítězsví, Praha 4
Marcínová Božena ZUŠ Buštěhrad
Matějka Pavel Zvěřinová Soňa
Matějková Simona Žehrová Lenka
Mateřská školka Dubnova