Zpěvník koled Pavla Jurkoviče

 Vánoční muzicírování s Pavlem Jurkovičem v Betlémské kapli – 2008

tilulka1_2_2

Tento zpěvník byl vydán v roce 2008 při příležitosti vánoční výstavy Betlémy v Betlémské kapli – vánoční muzicírování. Jedná se o zpěvní 58 tradičních koled i s notovým zápisem. Výběr koled i notový zápis má na svědomí Pavel Jurkovič, jedna z osob k podobným úkonům nejpovolanější. Pavel Jurkovič je hudební pedagog, zpěvák, skladatel a publicista, který má ke koledám a k lidové hudbě vůbec velmi blízko, a na tomto povedeném zpěvníku je to znát.

Cena: 50 Kč, v případě zájmu o větší počet kusů je možné se dohodnout na ceně nižší.

Koleda - Já malý přicházím koledovat

 

 

Seznam koled: Adeste fideles, Bratři milí, všichni spolu, Bubnuje bubínek, Byla cesta, byla ušlapaná, Co jsem se smutnej natěšil, Co to znamená medle nového, Danielis prophaetia, Dej Bůh štěstí tomu domu, Den přeslavný jest k nám přišel, Dobri pastier sa narodil, Dormi Jesu, Fanfr, fanfr, fanfrnoch, Hej, vánoce, dlouhý noce, Hola, pastýři, hola, Hopsa, pacholátka, Já malý přicházím koledovat, Jak si krásné, neviňátko, Josef, můj kochany, Josefe, ty strážce náš, Když jsem u ovcí v noci bděl, Když Panna Maria, Kolednice idu, Krásná Panna, Kristus Pan se narodil, Milý Bože, kam dál húre, Na Štěpána dobrý král, Narodil se Kristus Pán, Narodzil sě Kristus Pán, O vánocích zpívám, Padla rosa studená, Pásli ovce valaši, Poslán jest od Boha anděl, Před susedovym, Při vánoci, dlouhé noci, Přiběželi do Betléma pastýře, Půjdem spolu do Betléma, Sedí vrabček na pilíři, Sem, sem, sem, pastýři, Spinkej, hajej, Stála Panenka Maria, Syn boží se nám narodil, Šla jest Maria do ráje, Štědrej večer nastal, Štěstí, zdraví, pokoj svatý, Tá kulhavá Kateřinka, Teče voda, vodička, Ten vánoční čas, Tři lodě plout jsem viděl dnes, U svatého Jezulátka, Už jsme si naši koledu odbyli, Vánoční magnet a střelec, Vánoční noc, Vánoční roztomilost, Veselé vánoční hody, Vinšuju vám dobrý deň, Zajíc běží k háji, Ztište hlas.

Bližší popis: 58 koled včetně notového zápisu, 47 stran, formát A5.

Ediční údaje :  Vydal Bonsai servis Praha u příležitosti vánoční výstavy Betlémy v Betlémské kapli – vánoční muzicírování v roce 2008
www.vanocnivystava.cz 
© Blahoslav Lukavec – Bonsai servis Praha, 2008

Objednávky : V případě zájmu pište na obchudek@vanocnivystava.cz.